Ürünlerimiz

 • Moxi – North
  Moxi – North

  Dijital kolay erişim sağlar
  Zenginleştirilmiş özellikleri, modern yazılım ve ücretsiz montaj ile işitme kayıpları için uygundur.

  Ana teknolojiler
  Dijital ses kontrol – kolay kullanım
  Feedback yönetim sistemi – daha iyi sonuç almayı sağlar
  Gürültü azaltma – Arka plan gürültülerini azaltır

   

 • Stride P
  Stride P

 • Shine
  UNITRON
  Shine
  UNITRON

  Çünkü herkes bir Shine ister

  Bir işitme cihazı seçerken ilk dikkat edilecek öncelikli husus işitmenize en iyi yardımcı olanın belirlenmesi daha sonra fiyat aralığı olmalıdır.

  ShineTM, doğal sesleri alabilen, rahat dinleme ve daha iyi konuşma netliği özellikleriyle ekonomik bir işitme cihazıdır. Bu Shine hakkında büyük bir değer yaratmak ile ilgili değildir, O kesinlikle paha biçilmez bir işitme cihazıdır.

  Şaşırtıcı derecede etkili, şaşırtıcı şekilde ekonomik
  Üçlü yüksek performans özelliklere sahip ürünler sıklıkla diğer ürünlere göre daha pahalıdır, Shine işitme cihazları kendi sınıfında bu alanda tektir.

  Kanıtlanmış Yardım
  Shine TriVantage, tekrar dinleme rahatlığı, işitmeyi başarıyla arttırma ve zaman açısından özelliği kanıtlanmıştır.

  Konuşmaları net duyma ve geliştirme LD ile Daha kolay
  AntiShockTM ile dinleme konforunuzu arttırabilirsiniz
  Uyarlana bilir mikrofon özelliğiyle sesli ortamlarda konuşulanları anlamayı geliştirmede etkilidir.

  Geniş seçenek, en fazla esneklik
  Shine çoğu işitme kayıpları için mükemmel bir seçim, yapım ve geniş shell stil yelpazesiyle geniş seçenekler

 • 360 e
  UNITRON
  360 e
  UNITRON

  Size özel: İleri dereceli işitme kayıpları için tasarlanmıştır

  360eTM, ileri dereceli işitme kayıpları için güvenilir, sağlam ve güçlü bir işitme cihazıdır. 360e, 120 dB işitme kayıplarına uyum sağlar ve günlük yaşamda bütün gücü ve dayanıklılığı ile zorlukları aşmanıza yardımcı olur. 360 ın gerçek hayatta nasıl bir performans sergilediğini görmek için gerçek hayat testi videolarımızı izleyebilirsiniz:   360 yenilikçi teknolojisi ile çocukların iletişim kurmasını, öğrenmelerini ve günlük hayatlarını geliştirmelerini de sağlar

  360TMe – Performans

  360TMe,  ihtiyacınız ve daha fazla işlevsellik gücü size sunar, ileri dereceli işitme kayıpları için üretilmiştir.

  2 Manüel program
  İster arabanızda radyo dinlerken, ister ailenizle birlikte akşam yemeği ya da televizyon izlerken kullanabileceğiniz özel ve farklı iki manüel program tercihi mevcuttur. Artı olarak telefon veya FM programı da mevcuttur.

  Feedback Yönetim Sistemi
  360TMe ses kalitesini etkilemeyen gelişmiş bir Feedback yönetim sistemine sahiptir, hızla algılar ve geribildirimi bastırır. Böylece can sıkıcı ıslık veya cıyaklama sesi olmadan güvenle sesi açabilirsiniz.

  AntiShockTM
  Ani kapı çarpmaları ya da yemeklerdeki tıkırdamalar rahatsızlıklara yol açabilir. 360e işitme cihazlarında en gelişmiş darbe önleme teknolojisi olan AntiShock TM özelliği mevcuttur. AntiShock TM ani seslerdeki rahatsızlığı (topuklu ayakkabı, çocukların oyuncakları çarpması gibi…)  azaltırken çevredeki seslerde ve konuşmalarda devam farkındalığı sağlar.

  Gürültü Azaltma
  360e, akıllı ve geliştirilmiş sistemiyle arka plan gürültüsünü azaltarak ses farkındalığı

 • 360 +
  360 +

  Gücünüzden ödün vermeden, kesintisiz Yaşam

   360+ gücünüzden ödün vermeden, her gün, gün boyunca ihtiyacınız olan gücü size sağlar. Konuşma anlamayışınızı şimdi geliştirebilirsiniz, sesleri güvenli, bilinçli olarak anlayabilir, rahatça ve sorun olmadan dinleme durumunuzu geliştirebilirsiniz.
  360+ İleri dereceli işitme kayıpları için yenilikçi ve süper güç üzerine tasarlanmış işitme cihazlarıdır. Günlük yaşamın zorlu koşulların için gerekli olan bütün gücü size sağlar, 120dB işitme kayıpları için uygundur.

   360+ yenilikçi teknolojisi ile iletişim kurmalarına ve günlük hayatlarını geliştirmelerinde çocuklara yardımcı olur.

   Önce Güvenlik: Kurcalamaya dayanıklı batarya kapağı ve ses kontrolü ile mevcut mini kancasıyla maksimum tutma sağlar.
  Hazır Sınıf: 360, isteğe bağlı olarak direkt ses giriş birimi veya FM sistemiyle uyumludur.

  Zorlu Oluşum: Kum havuzunda kazı yapmak, atlamak, koşmak, bir arkadaşla yerde güreşmek gibi her gün yapılabilecek günlük etkinlikler 360f ın kolay tutma yeri, dayanıklılığı ve güvenirliliği ile artık daha kolay.

  360 çocuğun değişen ihtiyaçlarına adapte olabilen, birçok özelliği aktif hale getirilebilir ve gerektiğinde özelleştirilebilen aynı zamanda büyüyen çocukların ihtiyaçlarına adapte olabilen güçlü bir işitme cihazıdır. 

 • LATITUDE 4
  UNITRON
  LATITUDE 4
  UNITRON

  LatitudeTM ailesi işitme cihazı ürünlerinde, sizin işitme kaybınıza, tercihlerinize ve yaşam tarzınıza uygun eşsiz seçenekler sunar. LatitudeTM 4, pratik kullanımı, dengeli dinleme ve gelişmiş kablosuz teknolojik cihazlara kablosuz bağlantı özelliğiyle yaşamı daha rahat ve zevkli hale getiren güvenilir bir işitme cihazıdır.

  LatitudeTM 4 özgürlük hissi verir:

  Kablosuz Teknoloji– Dengeli dinleme ve kolay kullanımı ile hayatı daha zevkli hale getirir.
  Manüel Program– Dinleme etkinlikleriniz ve bulunduğunuz ortamlar arasında uyum sağlar.
  Premium Yenilikler– Benzersiz performans ve teknolojik deneyimler genellikle sadece Premium işitme cihazlarında mevcuttur.
  Akıllı Stiller – Yaşamınıza uyum sağlaması için yapacağınız tercihler çok önemlidir

 • LATITUDE 16
  LATITUDE 16

  Sizin İçin En İyi İşitme Çözümü
  LatitudeTM ailesi işitme cihazı ürünlerinde, sizin işitme kaybınıza, tercihlerinize ve yaşam tarzınıza uygun eşsiz seçenekler sunar. Kolay kullanılabilir stilleri ve her durumda etkili dinleme özellikli teknolojisiyle LatitudeTM 16 alanında en gelişmiş işitme cihazıdır.

  Latitude 16 özgürlük hissi verir:
  İsteğe bağlı ve tam otomatik kontrol – Konforlu dinleme için olağanüstü ses kalitesi ve konuşmayı anlama özelliği
  İki Kulaklı Telefon– Telefon konuşmalarını her iki kulakta da rahatça dinlemeyi sağlayan aksesuar
  Kablosuz Teknoloji– Dengeli dinleme, kapılı hoparlör ve kolay kullanımı ile hayatı daha zevkli hale getirir.
  Premium Yenilikler – Benzersiz performans ve teknolojik deneyimler genellikle sadece Premium işitme cihazlarında mevcuttur.
  Akıllı Stiller– Yaşamınıza uyum sağlaması için yapacağınız tercihler çok önemlidir

 • PASSPORT
  UNITRON PASSPORT
  PASSPORT
  UNITRON PASSPORT

  PassportTM ileri teknoloji ve en geniş koleksiyonlu ürünler sunar. Passport, zorlu toplantı ortamlarında aşağıdaki özellikleri kullanır:

  SmartFocusTM
  Dinleme ortamları üzerinde benzersiz kontrol sağlar.
  SmartFocusTM, çevredeki sesleri dinleme ihtiyaçlarına bağlı olarak farklılık yaratacak şekilde kademeli olarak attırarak öndeki seslere odaklanmayı sağlar.

  Basit bir kontrol dört güçlü özelliği ayarlamanızı sağlar; Yönlü Mikrofon Ayarı, Konuşma Geliştirme LD, Gürültü Azaltma ve Genel Ses Yüksekliği. SmartFocus, Smart Kontrol veya Passport işime cihazları üzerinde bulunan Scroll Whell aracılığıyla kolayca ayarlanabilir.

  Berraklık ve netlik ayarları:Netlik ayarlarının yukarı doğru ayarlanması önünüzdeki seslere odaklanmanızı sağlar. Örn; yoğun bir restorantta karşınızda oturan bir arkadaşınızla konuşurken, konuşmaları daha net duymanıza yardımcı olur.
  Konfor için ayarlamalar: İşlek bir cadde boyunca yürürken konfor ayarlarını düşürmeniz çevrenizdeki rahatsız yüksek sesleri azaltır ve tüm seslere farkındalık sağlar.
  PassportTM, smartFous ve ses kontrol ayarlarınızı hatırlar bu nedenle işitme cihazına ince ayar yapmak için zaman harcamazsınız.

  UnifiTM Kablosuz Sistem
  UnifiTM İşitme cihazınız ve iletişim araçları arasında otomatik üstün işitme ve kolaylık sunar ve TV, cep telefonu, ses cihazları ve daha fazlası…

  The UnifiTM Kablosuz Sistem, hayatınızdaki insanlarla, yerlerle ve teknolojiyle bağlarınızı genişletir.

  Her zaman işitme cihazları ile iletişim işitme cihazlarında bir tarafta ses veya program seçimi değişikliği yapıldığında otomatik olarak her iki kulakta da değişiklik uygulanabilir şekilde birbiriyle iletişim sağlar.

  Binaural telefon ile bir kulakta telefon olmaksızın her iki kulakta sadece konuşmaları büyük ölçüde duymayı değil konuşma yeteneğinizi de arttırır.
  Cep telefonları için otomatik bağlantı: Cep telefonunu ellerinizi kullanmadan kullanım kolaylığı sağlar ve diğer Bluetooth® özellikli cihazlarda opsiyonel uDirectTM aksesuarı kullanmak,
  uTVTM ile kablosuz olarak işitme cihazınız TV bağlanır ve herkes için keyifli, rahat bir dinleme deneyimi sağlar.

  AutoProTM4
  AutoProTM4, çeşitli dinleme durumları arasında sorunsuz geçiş ve rahat bir dinleme deneyimi sağlar. AutoProTM4, ortamlarda dört kategoride otomatik dinleme programı ayarlarını optimize eder; sessiz konuşma, konuşma ile arka plan gürültü, yoğun gürültü ve müzik.

  LearnNowTM
  İşitme cihazınız, smartFocusTM veya ses kontrol olarak ayarlanmışsa yavaş yavaş her durumda duyma ayarlarınızı kendiliğinden öğrencektir. Benzer durumlarda gelecek sefer aynı durumla karşılaştığında bu sefer otomatik olarak ayar yapacaktır. Öneri; bizim Smart Kontrol Uzaktan kumandadan learnNow düğmesine bir defa bastığınızda işitme cihazınız tercihlerinizi anında öğrenebilir.

  Konuşma Geliştirme LD
  Sizin hangi ortamda bulunursanız bulunun adaptif yönlü mikrofon açık ve anlaşılır konuşmada size yardımcı olur. Artı olarak konuşmayı geliştirme özelliğiyle oturumları kaçırmanızı önleyerek konuşmayı güçlendirir.

  Feedback Yönetim Sistemi
  Feedback yöneticisinden ıslık seslerini daha aza indirmek, daha iyi verim almak ve kullanım kolaylığı sağlamak için feedback yöneticisi tasarlanmıştır.

  AntiShockTM
  AntiShockTM , kapı çarması veya tabak tıkırtıları gibi sesleri anında azaltarak düzenler, konuşma ve anlaşılırlık kalitesi arttırmak için tasarlanmıştır.

  MyMusicTM
  MyMusicTM, genel dinleme deneyiminizi ve en sevdiğiniz müzik tarzını benimseyerek her bilgiyi not ederek netliği arttıran ve geliştiren özel ayardır.

  Smart Control
  Dinleme tercihlerinize bağlı olarak ses kontrolü veya dinleme tercihlerinizi SmartFocus gibi özelliklere uyum sağlayan uzaktan kumandadır. Son derece ergonomik, sağduyulu ve kullanımı kolaydır.
  Passport_Performans

  Olasılıklar Dünyası
  PassportTM Premium işitmeyi önemli derecede artıracak, anlaşılması kolay bir teknoloji üzerine oluşturulmuş. Passport ile zorlu dinleme ortamlarında güçlü ve güvenilir iletişim kurabilirsiniz

  Zeki: Ne yapacağını iyi bilir
  Passport işitme cihazları çevrenizdeki ortamlara, geliştirilmiş uyarlanabilir özelliğiyle otomatik olarak eşleşir

  Kişisel: Sizi dinler
  Passport smartFocusTM ile yeni teknolojik bir yöntemle nerede olursanız olun sorun olmaksızın, işitme cihazınızın ince ayarlarıyla dinlemeyi arttırarak tatminlik sağlar

  Bağlı: Yeni kapılar açar
  Passport UnifiTM kablosuz sistem özelliğiyle hayatınızdaki insanlarla, yerlerla ve teknolojilerle daha kolay bağlantı kurmanızı sağlar