Neden Biz ?

İşitmer, İşitme sorunlarının önlenmesinin ve ortaya çıkmaları halinde bunların sonuçlarına karşı savaşmanın gerekliliğini vurgulamak amacıyla, kulak sağlığı ile ilgili olan projelerde kamu kuruluşları ve özel kurumlarla birlikte çalışmaktadır.

İşitmer Antalya

2011 Ocak ayında uzun yıllar sektör deneyimi olan iki uzman tarafından kuruldu. Bilgi ve tecrübelerle satış öncesi ve sonrası maksimum performansı sunmayı amaç edindik. Tüm sorunlara profesyonelce ve çoğu zaman aynı gün içerisinde çözüm üreterek hasta memnuniyetini ön plana aldık. Satışını yaptığımız tüm marka işitme cihazlarının satış sonrası teknik desteklerini ve yedek parçalarını karşılıyoruz.

Vizyonumu & Misyonumuz
Vizyonumuz; çağımızda başdöndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir.

Şirketimiz, sunduğu ürünler ve hizmetler açısından direkt insan sağlığı ile ilgili olduğu için, sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , önde olmayı hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda;

Şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünleri ile ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesiSatılan ürünlerin ülkemiz verimliliğine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir şirket olmak
Dengeli ve sağlam büyümek. Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak
için tüm çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

İşitme konusunda sorunlarınız varsa bizleri arayın ...